Vzduchové trampolíny

Vzduchová trampolína je moderní herní prvek, který dětem přináší radost z pohybu. Trampolíny je možné umístit do parku, kempu, k hotelovému či restauračnímu zařízení, podél cyklostezek, do škol či školek, na dětská hřiště, do zábavných parků či aquaparků, ke sportovišti, zkrátka všude tam, kde je prostor k jakýmkoliv volnočasovým aktivitám.

Vzduchové trampolíny znamenají zábavu, radost z pohybu i možnost vyzkoušet se a naučit se něco nového!

Skákání na vzduchových trampolínách přináší radost a nadšení dětem, teenagerům i dospělým bez ohledu na věk. Vzduchové trampolíny jsou dnes velmi atraktivním prvkem a díky svému tvaru a konstrukci patří k velmi bezpečným herním prvkům.

Vzduchové trampolíny jsou vhodným nástroje jak rozpohybovat děti i mládež zábavnou cestou. Formou hry dochází ke zlepšení fyzické kondice, koordinace, motoriky i orientace v prostoru. Skákání na trampolínách si zamilují děti i dospělí.

Námi nabízené vzduchové trampolíny jsou od renomovaného evropského výrobce odpovídající naší filozofii poskytování vysoce kvalitních produktů pro volnočasové aktivity.

Vhodným doplňkem různých volnočasových zón jsou relaxační lehátka, která nabízíme ve dvou variantách:

Venkovní lehátko jednoduché

určeno na veřejně přístupná místa

Venkovní jednoduchá lehátka jsou primárně navržena k využívání na veřejně přístupných místech - typicky v parcích, na zajímavých lokalitách u turistických cest, na vyhlídkách apod.. Zkrátka všude tam, kde si člověk chce na chvíli odpočinout i rozjímat. Nic však nebrání tomu je umístit například i jako solitéry do větších zahrad, v okolí dětských hřišť či zábavných parků.

Ergonomický tvar zaručuje maximální pohodlí a samotná konstrukce lehátek je navržena tak, aby pro jejich usazení v terénu bylo zapotřebí co nejmenší rovné plochy. Lehátka je možno ukotvit k předem zabetonovaným kotvám nebo k betonovému závaží, dodávanému jako příslušenství.


Venkovní lehátko dvojité

určeno na veřejně přístupná místa

Povrchovou úpravu oceli je možno zvolit. Na výběr je práškový lak nebo žárový zinek. Dřevěné latě ze sibiřského modřínu jsou záměrně bez povrchové úpravy. Tento druh modřínu i bez ochranného nátěru zajišťuje dlouhou životnost - řádově desítky let.

Konstrukce lehátka a použité materiály jsou zárukou dlouhodobé použitelnosti. V případě nutnosti je však možné jakýkoliv komponent lehátka jednoduše vyměnit.

Lehátko je možné dovybavit odkládací plochou, která může posloužit i jako sedátko.