Dětské koutky

Jsme profesionálové ve výstavbě dětských, herních koutků, které jsou stavěné podle nejpřísnějších německých norem, a vyhovují všem požadavkům v oblasti hygieny a bezpečnosti dětí.
Zdarma pro Vás zpracujeme nabídku na dodávku a instalaci dětského koutku. 

Výhody našeho řešení

KVALITA

Více než 15 let zkušeností s výrobou a dodávkami dětských herních koutků, vlastní vývojové zázemí a aktivní snaha po neustálém vylepšování používaných materiálů a technologií do výrobků a zařízení, udělaly ze značky Rusta Playland vedoucí značku v Evropě v dodávkách dětských herních koutků a zařízení pro volný čas.

BEZPEČNOST

Hrající si děti jsou často neopatrné, proto je nutno předvídat a ošetřit i zdánlivé maličkosti, které by mohly vést ke zranění. Naše dětské koutky jsou certifikované dle EN 1176 a jejího českého ekvivalentu ČSN EN 1176. Využívání našich herních zařízení velkými řetězci fast-food restaurací, které kladou velký důraz na zabránění úrazů hrajících si dětí, je nejlepším dokladem bezpečnosti námi dodávaných herních zařízení.

REKLAMNÍ EFEKT

Vybraná herní zařízení svou výškou i 6 m a robustním tvarem mohou sloužit jako výborné reklamní poutače. Netradiční tvary, velikost, pestrá barevnost to jsou efekty, které v kombinaci s reklamním sloganem a logem vytvoří s dětského koutku víceúčelový propagační poutač.