Lappset sportovní a fitness prvky

Účinky fyzické aktivity na zdraví lidí jsou nepopiratelné. Studie za studií prokazují, jak je důležité zařadit cvičení a fyzickou aktivitu jako součást životního stylu lidí.
Společnost Lappset nabízí sportovní a fitness prvky s moderním designem, které poskytují bezpečnou příležitost pro nadšence všech věkových kategorií a fyzické kondice. 

CROSSFIT A FITNESS

Použití vlastní tělesné hmotnosti pro budování síly a vytrvalosti.

Fitness nadšenci a sportovci si všimli, že můžete poměrně intenzivně trénovat a to pouze použitím vlastní tělesné hmotnosti. Tuto myšlenku jsme přenesli do našich fitness prvků.

WORKOUT

Síla a svalová hmota - cvičení na ulici je snadné i pro začátečníky

Jakmile se seznámíte se základními cviky, můžete rozšířit trénink a docílit například extrémně efektivní statické držení jako je stoj na rukou nebo lidskou vlajku.

GYM

Venkovní tělocvičny dostupné pro všechny.

Přání mnoha fitness nadšenců je mít v tělocvičně čerstvý vzduch - a to my umíme splnit! Při správném výběru materiálů a dobrém návrhu, lze dobře vybavenou posilovnu užívat i venku.

ARÉNY PRO MÍČOVÉ HRY

Společné fyzické aktivity.

Hřiště pro míčové hry nabízejí příležitosti pro sociální fyzickou aktivitu v celé své kráse. Náš sortiment arén nabízí možnost vyžití na malém prostoru v podobě Panna arény, ale i větší arény pro turnaje téměř všech míčových her.

SENIOR SPORT

Lepší kvalita života díky našemu řešení.

Senior Sport posiluje motorické schopnosti a manuální zručnost seniorů. Nabízí rozumné formy pohybových činností, což mimo jiné zvyšuje psychickou pohodu seniorů.

SPORT PRO VŠECHNY

Lappset sportovní prvky mohou být navrženy také pro začlenění invalidů.

Zařízení jsou navrženy tak, že mohou být umístěny jako součást sportovního areálu a lze je používat z invalidního vozíku. Toto umožňuje cvičení všech nadšenců společně.

WALL BOULDERING

Lezení je vhodné pro každého, protože je to opravdu všestranný sport.

Lezení rozvíjí sílu, rovnováhu, pružnost a to co je ze všeho nejdůležitější, mentální kontrolu. Spontánní podpora je to, co dělá zážitek z lezení, a to bez ohledu na věk.