Lappset sportovní a fitness prvky

Široký výběr prvků pro sportovní, Workout, Crossfit a fitness zóny

CROSSFIT A FITNESS

Použití vlastní tělesné hmotnosti pro budování síly a vytrvalosti.

Fitness nadšenci a sportovci si všimli, že můžete poměrně intenzivně trénovat a to pouze použitím vlastní tělesné hmotnosti. Tuto myšlenku jsme přenesli do našich fitness prvků.

WORKOUT

Síla a svalová hmota - cvičení na ulici je snadné i pro začátečníky

Jakmile se seznámíte se základními cviky, můžete rozšířit trénink a docílit například extrémně efektivní statické držíení jako je stoj na rukou nebo lidskou vlajku.

Interaktivní herní prvky

Zařízení, která kombinují digitální svět s fyzickou aktivitou

MEMO

Cvičení, hravé učení a sociální vazby.

Yalp Memo je vyvážený mix mezi zábavou a vzděláváním a přináší také výchovný rozměr. Memo obsahuje spoustu zábavy a sportovních her, ale také matematiku a paměťové hry, které trénují mozek. Díky vestavěnému bezdrátovému připojení na internet, mohou být průběžně doplňovány nové hry.

SONA

Yalp Sona je zvukově interaktivní herní sestava, určené zejména pro použití venku. Velký oranžový oblouk je skutečným poutačem a je rozeznatelný z dálky. Užijte si jednu z více jak 10-ti her, pouhým stisknutím tlačítka. Jako nejuniverzálnější interaktivní herní sestava je instalována ve školách, rekreačních zařízeních a dokonce i domovech pro seniory.

SUTU

Yalp Sutu je interaktivní sportovní stěna, obsahující panely citlivé na dopad na dopad míče. LED světla a audio reproduktory dávají hráčům zpětnou vazbu a pro povzbuzení jejich výkonu. Yalp Sutu je stejně zábavná jako videohry a navíc rozvíjí pohyb a společenské vazby jako venkovní hry.

Stěnu Sutu si zamilují všichni a to bez ohledu na věk.

Nabízíme realizaci kompletního vybavení bezpečných dětských hřišť včetně projektu, samotné montáže, vybavení mobiliářem, oplocení, následnou údržbu a záruční a pozáruční servis. Dále jsme schopni zdarma připravit návrhy dětských hřišť, koncepce dané lokality včetně 3D vizualizace, případně studie a rozmístění dětských hřišť a herních prvků v určité aglomeraci. Samozřejmostí je také vytváření individuálních herních prvků či dětských hřišť dle potřeb a přání zákazníka v našem CAD oddělení.