Hudební prvky

Naše hudební nástroje přinášejí opravdový zážitek všem věkovým kategoriím ze hry na skutečně naladěných nástrojích. Ponořte se s námi do jedinečného světa skutečných tónů. 
Nástroje jsou určené pro veřejná místa, kde se scházejí děti, mládež, ale i dospělí, senioři či handicapovaní. Jejich robustní konstrukce je předurčuje k vysoké odolnosti jak proti klimatickým vlivům, tak proti vandalismu. 
"Hudební nástroje jsou skutečně naladěné a krásně zní s dětmi je využíváme jako doprovod při zpěvu písní při venkovní výuce," potvrzuje vedoucí učitelka Eva Hitková, MŠ Markova, Hradec Králové.


Kontaktujte našeho specialistu, který Vám poradí s vhodným rozmístěním jednotlivých hudebních prvků:

777 294 930

info@onyx-wood.com

Akadinda

xylofon pro venkovní použití

Akadinda je inspirována tradičním xylofonem pocházejícím z Afriky a je ideální pro venkovní hudební hry. Tento obrovský nástroj může pojmout až čtyři hráči a je ideální pro setkávání lidí na improvizovaných představeních.

Cadenza

xylofon pro venkovní použití

Cadenza je zmenšený venkovní hudební nástroj ideální pro jednoho hráče, ale i dostatečně pohodlný pro dvě osoby.
Když hraje, okamžitě vyloudí úsměv u každého posluchače.

Duo

xylofon pro venkovní použití

Duo je výrazný nástroj s ergonomickým zaobleným designem. Je přístupný z obou stran, proto může být použit až čtyřmi hráči najednou.
Xylofon je naladěn v C-dur stupnici (C4-C6) tak, že levá a pravá strana se zrcadlí.

Cherub

zvonkohra pro venkovní použití

Cherub jsou melodické zvony, které zvoní nahlas melodickým hlasem.
11 trubicových zvonů je vyrobeno z odolného eloxovaného hliníku a ručně naladěno. Každý je namontován samostatně přes rezonátory odolné nárazu.

Mirror Chimes

pro venkovní použití

Zvonkohra je vyrobena z vysoce leštěné nerezové oceli, která odráží světlo a vnáší tak jiskru do venkovního prostředí.
Trubice jsou naladěny v C-dur stupnici (C4-C6) a připevněny pomocí univerzální úchytů, které lze použít prakticky na jakémkoli povrchu.

Colossus Chimes

pro venkovní použití

Zvonkohra je sestavena z trubic o výšce od 1,6 m do 2,4 m.  
Tyto úžasné zvukové sochy poskytují silné rezonanční tóny. Výjimečné vibrace zaručí mimořádný smyslový zážitek. 

Congas

bubny pro venkovní použití

Tyto bubny opravdu znít tak dobře, jak vypadají. Kombinují vynikající energickou hratelnost, nádherný zvuk a nezaměnitelnou vizuální přitažlivost.
K dispozici jsou třech velikostech: malé, střední a velké, kde každá velikost produkuje různé tóny.

Rainbow Samba

bubny pro venkovní použití

Tyto bubny jsou zábavné, je na ně snadné hrát bez ohledu na věk a vydávají spoustu tvůrčí hudební energie.
Jsou vhodné pro hodiny hudby, venkovní školní představení, terapeutická sezení, stejně tak jako ostatní venkovní hudební nástroje.

Tembos

zvukovod pro venkovní použití

Chcete-li hrát na zvukovod, stačí udeřit na konec dlouhé trubice, čímž se pohne vzduch uvnitř a tento náraz pak vytváří vibrace, které rezonují. Délka trubice určuje výšku tónu, proto mohl být kombinací různých délek trubic vytvořen venkovní hudební nástroj s hudební stupnicí.

Harmony Bells

zvonky pro venkovní použití, jeden květ

Zvonky jsou inspirovány venkovní rozkvetlou loukou s harmonickými čistými tóny.  K dispozici jsou v různých barevných odstínech jednotlivě nebo ve "svazku" tří zvonků s různými tóny a doplňkovými akordy.

Harmony Bells

zvonky pro venkovní použití, tři květy

Venkovní zvonkohra je tvořena třemi květy různých barev a tónů. Každý květ je tvořen čtyřmi postupně se zmenšujícími zvonky o různých tónech. Jednotlivé tóny jsou čisté a dlouho znějící. Součástí zvonkohry jsou tři zelené kovové paličky.

Harmony Flowers

hrající květiny pro venkovní použití

Tyto poutavé doplňky pro dětská hřiště budou vynikat v parku, na hřišti nebo ve veřejné zahradě a jsou ideální volbou pro menší začínající hudebníky. Díky tomu, že všechny květiny mají různé tóny, výšky a barvy, lze je různě kombinovat.