O nás

Společnost ONYX wood je exklusivním zástupcem firmy LAPPSET Finsko, která je celosvětově známým výrobcem prvků pro dětská hřiště. Společnost LAPPSET patří mezi tři největší evropské dodavatele vybavení dětských hřišť.

V roce 2012 společnost rozšířila nabídku výrobků pro dětská hřiště o stále populárnější lanové herní sestavy a stala se výhradním zástupcem firmy GSWeb Jižní Korea.

V roce 2016 společnost vstoupila do "digitálního světa" a rozšířila nabídku výrobků pro dětská hřiště o interaktivní herní prvky, které spojují moderní technologie s pohybem dětí a stala se zástupcem firmy YALP Nizozemí

Veškeré námi dodávané výrobky a vybavení dětských hřišť dětských herních koutků jsou v souladu se závaznou normou ČSN EN 1176, -77 a na veškeré herní prvky máme TÜV certifikáty.

Vzhledem k našemu dlouholetému působení na trhu máme bohaté zkušenosti v oblasti dodávek 
a vybavování venkovních dětských hřišť a vnitřních dětských koutků (playlandů).


Dále se zabýváme vybavováním interiérů pro restaurace, kanceláře a byty. Dodáváme zakázkové interiéry na míru přesně podle přání zákazníka. Naše interiéry jsou vyráběny z kvalitních materiálů  a pro každého zákazníka navrhujeme jedinečný design dle jeho představ.


Mezi naše zákazníky patří města a obce, obchodní centra, řetězce fast-food restaurací,  ale i soukromé osoby.