Dopadové plochy

ONYX wood bezpečnostní povrch hřiště je určen k ochraně dětí tak, aby i nejnebezpečněji vypadající situace dokázaly být neškodné. Bezpečnostní povrch je vyroben z měkkých materiálů, které zabraňují zranění při pádu. Tyto materiály vyhovují požadavkům bezpečnostní normy ČSN EN 1176, pokud jsou použity v síle, která odpovídá výšce pádu herního zařízení.

Pryžová litá štěpka pro bezpečný dopad

Nový bezpečnostní povrch přírodního vzhledu, který nevyžaduje budování spodní stavby.

Standardně dodáváme 6 barevných odstínů, proto je možné celý povrch hřiště rozdělit do různobarevných zón a tím docílit, aby bylo hřiště nejenom bezpečné, ale i vizuálně přitažlivé pro děti. Do plochy hřiště jsme schopni navrhnout i různé tvary, které umožní dětem i jinou zábavu než nabízejí herní prvky (např. skákací panák, cestičky, ...).


Standardní barevné odstíny

Individuální mixy

EPDM POVRCH

pryžový litý povrch pro bezpečný dopad

Litý polyuretanový povrch z EPDM, Praha MŠ Na Sychrově
Litý polyuretanový povrch z EPDM, Praha MŠ Na Sychrově

Jedná se o litý polyuretanový povrch z EPDM granulátu, který zaručuje bezpečnou, zdravotně nezávadnou dopadovou plochu s extrémně dlouhou životností, s minimálními nároky na údržbu. Tento povrch umožňuje širokou škálu barevných možností a jeho design si zákazník prakticky vytváří na míru.

PRYŽOVÉ DLAŽDICE

Pryžové dlaždice, DH Prachatice
Pryžové dlaždice, DH Prachatice

Snadno instalovatelné pryžové dlaždice na dětská hřiště se hodí jak pro nová, tak i pro starší hřiště. Zajišťují čistší a bezpečnější alternativu k betonovým nebo asfaltovým povrchům, písku či štěrku.

PŘÍRODNÍ MATERIÁLY

tráva, písek, štěrk, dřevní štěpky

Přírodní materiály, jako jsou tráva, písek, štěrk, dřevní štěpky a kůry jsou velmi populární a cenově dostupné materiály pro bezpečnostní povrchy. Štěrk je vhodný pro většinu herních prvků a dokonce i pro největší přijatelné výšky pádu. Trávu lze použít pouze u nízkopodlažních prvků a houpadel, protože tlumí dopad pouze do výšky pádu do 1 m a podléhá opotřebení.
Přírodní materiály jsou snadno použitelné, ale vyžadují pravidelnou údržbu.