Venkovní dřevěná lehátka

Venkovní lehátko jednoduché

určeno na veřejně přístupná místa

Venkovní jednoduchá lehátka jsou primárně navržena k využívání na veřejně přístupných místech - typicky v parcích, na zajímavých lokalitách u turistických cest, na vyhlídkách apod.. Zkrátka všude tam, kde si člověk chce na chvíli odpočinout i rozjímat. Nic však nebrání tomu je umístit například i jako solitéry do větších zahrad, v okolí dětských hřišť či zábavných parků.

Ergonomický tvar zaručuje maximální pohodlí a samotná konstrukce lehátek je navržena tak, aby pro jejich usazení v terénu bylo zapotřebí co nejmenší rovné plochy. Lehátka je možno ukotvit k předem zabetonovaným kotvám nebo k betonovému závaží, dodávanému jako příslušenství.

Venkovní lehátko dvojité

určeno na veřejně přístupná místa

Povrchovou úpravu oceli je možno zvolit. Na výběr je práškový lak v libovolném RAL odstínu nebo žárový zinek. Dřevěné latě ze sibiřského modřínu jsou záměrně bez povrchové úpravy. Tento druh modřínu i bez ochranného nátěru zajišťuje dlouhou životnost - řádově desítky let.

Lehátko je možné dovybavit odkládací plochou, která může posloužit i jako sedátko.

Konstrukce lehátka a použité materiály jsou zárukou dlouhodobé použitelnosti. V případě nutnosti je však možné jakýkoliv komponent lehátka jednoduše vyměnit.

Jedná se kompletně o českou výrobu firmy Workteg.cz, které jsme výhradní distributor.