PROLUDIC Česká republika

Od roku 2023 jsme nově i oficiálním zastoupením francouzské společnosti PROLUDIC. Jsme rádi, že jsme získali možnost zařadit mezi námi nabízené produkty i skvělé prvky z oblíbeného akátu, tak také skvěle vypadající designové prvky z kovu.

S více než 1 200 produkty a desítkami tisíc hřišt po celém světě je Proludic silným partnerem, kterého si volí celá řada zákazníků. Od architektů, městkých úřadů, až po školky a školy. Firma sídlí ve francouzském Vouvray v regionu Centre-Val de Loire. Její zakladatel – architekt Denis Le Poupon, ji vtiskl již při samotném vzniku zaměření na inovativní design, bezpečnost a kvalitu

Proludic nabízí širokou škálu produktů:

  • Dětská hřiště: Od tradičních prvků až po tematická hřiště a vzdělávací prvky
  • Sportovní a fitness zařízení: Od venkovních posiloven až po "Ninja" překážkové dráhy
  • Venkovní mobiliář: Včetně lavic, odpadkových košů a zastřešení

Origin´

kvalitní prvky z akátu

Akát - to je ta největší novinka v našem portfoliu. Naše prvky jsou stavěny z již předvybraných kusů dřeva. Máme na ně díky tomu certifikát bez nutnosti tvorby až na místě. Tento postup zaručuje také vyšší kvalitu a celkovou životnost hřiště ve srovnání s konkurencí. 

Kanopé

jedinečný design z kovu

Celá řada Kanopé je jedinečná v možnosti jejího přizpůsobení a také v technologii výroby a ohýbání kovových částí. Organický a hravý vzhled v kombinaci s rozličnými herními funkcemi! Oživí každý veřejný prostor a skvěle se hodí do moderní zástavby. 

Diabolo a Diabolo Baby

herní prvky pro nejmenší

Řada prvků, která je primárně určena pro ty nejmenší. V rámci řady Diabolo Baby dokonce veškerá hra probíhá maximálně do pádové výšky 60 cm. Tím je zaručena maximální bezpečnost, ale zároveň i rozvoj těch nejmenších dětí ve školkách a na veřejných hřištích. 

Thematic

designové prvky na různá témata

Hledáte dětské hřiště, které bude nejen bezpečné a kvalitní, ale také zábavné a kreativní? Pak jsou zde jednotlivé tematické prvky, které děti zaujmou a pobaví. Ať už se chtějí cítit jako rytíři v hradě, jako dobrodruzi v džungli, jako řidiči v autě, nebo jako rybáři na lodi, na hřišti od nás si najdou svůj oblíbený svět. Hřiště jsou navržená tak, aby podporovala fantazii, pohyb a spolupráci dětí. To vše samozřejmě v souladu s našimi základními principy, kterými jsou bezpečnost, kvalita a dlouhá životnost. 

ACTI´Fit a ACTI´Ninja

sportovní a fitness prvky a překážkové dráhy

Venkovní fitness, který má širokou škálu využití. Klasické posilování, protahování, ale také soutěžení proti sobě, zlepšování stability, zvyšování rychlosti a mnoho dalšího. Díky řadě inovativních prvků si zacvičí na stejném místě jak úplný začátečník, tak i pokročilý sportovec. Velmi unikátní je ve srovnání s konkurencí široký výběr překážkových drah v rámci řady ACTI' Ninja. 

Mobiliář a dětské hry

moderní odolný mobiliář, hrátky s pískem a vodou

V žádném venkovním prostoru, a ani na dětském hřišti, by neměl chybět mobiliář. Ten od nás v sobě kombinuje funkce k sezení a odpočinku, tak také ke hře a poznávání. V rámci speciálních dětských prvků nabízíme vodní prvky, dopravníkové pásy a v neposlední řadě i edukativní zastavení a soutěže.

Proludic je přítomný ve více než 50 zemích po celém světě prostřednictvím své sítě exkluzivních distributorů a šesti poboček. Na trhu působí již více jak 35 let a aktivně sleduje globální trendy v oboru, které i sám nastavuje. Při tom všem klade důraz na lokální servis

Produkty Proludic jsou testovány nezávislou laboratoří TÜV a splňují evropské normy (EN 1176).

Proludic se také pyšní řadou ocenění za design, estetiku a funkčnost svých produktů a postavených hřišť. 

Reference

Město Písek (prosinec 2023)

DH Budovatelská

  • multifunkční sestava Kanopé J5414
  • houpačka Kanopé J433

5 kroků dobré tvorby hřiště

Níže představených 5 kroků slouží vám - našim zákazníkům, tak také nám k tomu, abychom navrhli a následně zrealizovali opravdu dobré a hodnotné dětské hřiště. Celý proces s vámi samozřejmě projdeme společně před každou realizací. 


1. PROČ? 

Na začátek si musíte vůbec definovat celý projekt. Jak má vypadat? Jakou herní funkci má plnit? Pro koho je určený? 

2. KDE?

Kde má být hřiště umístěno? Je nutné ho dobře integrovat do stávajícího prostředí. Do každého prostředí se hodí jiné prvky a rozložení. Je možné využít i okolní terén? 

3. PRO KOHO TO JE?

Jak staré děti si mají na hřišti hrát? Nebo je určeno pro více generací dohromady? Má v sobě integrovat i inklusivní prvky? Dá se v místě využít i stávající infrastruktura, či pracovat s historií místa v rámci tematického zaměření? 

4. JAK TO REALIZOVAT?

Toto je spíš otázka na nás. Jak hřiště postavit? Co brát v potaz při tvorbě rozložení? Zakomponovat všechny bezpečnostní prvky. A vlastně předat zákazníkovi celou realizaci hotovou na klíč. Tak, aby se nemusel o nic strachovat a s ničím mít starost. To umíme a tak to děláme! 

5. JAK PROVOZOVAT? 

Na našem hřišti budete mít vždy k dispozici veškeré certifikáty. Budete mít o dost nižší náklady na opravy a celkovou údržbu. Zároveň budete mít radost z dobře odvedené práce a z řešení, které vydrží mnohem déle, než jen jednu generaci dětí. 

Kontaktní informace

Pro bližší informace a efektivní servis již nainstalovaných hřišť je Vám k dispozici náš tým. 

Obchodní oddělení

František Bican, obchodní manažer

tel.: 777 294 930
email: fbican@onyx-wood.cz

Nabídkový servis dětských hřišť

Lenka Fidlerová, nabídkový servis

tel.: 777 723 881
email: lfidlerova@onyx-wood.cz