Lappset podporuje Ukrajinu

Lappset Group podporuje Ukrajinu darem 25.000 Eur

Finský dodavatel herních prvků Lappset s okamžitou platností pozastavuje veškeré dodávky na ruský trh, i přes ekonomické dopady, které společnosti způsobí absence dodávek na druhý obchodně nejsilnější odběratelský trh.

Lappset Group podpoří Ukrajinu darem 25.000 Eur prostřednictvím asociace Finnish Family Firm Association. Dar bude použit na podporu ukrajinských uprchlíků a jejich rodin.

Lidé na Ukrajině přímo potřebují léky, jídlo, útočiště a ochranu. Statisíce lidí, především žen a dětí, prchají před válkou s malým nebo téměř žádným osobním majetkem. Dodavatelské řetězce většiny základního zboží jsou v celé zemi narušeny. Většina obchodů a lékáren jsou zavřené kvůli neustálé vysoké pohotovosti před ruskými nálety.

Společnost Lappset chce tímto darem podpořit Ukrajince, kteří museli čelit zničující situaci ve své domovské zemi a kteří byli nuceni kvůli válce opustit své domovy.

Všichni jsme zarmouceni a zničeni současnou situací na Ukrajině. Naše srdce a mysl jsou s ukrajinským lidem. Darem ve výši 25.000 EUR chceme podpořit Ukrajince, kteří museli čelit zničující situaci ve své domovské zemi a byli nuceni opustit své domovy kvůli válce.

CEO Tero Ylinenpaa, Lappset Group