Karolinská divočina

Obchodní centrum Nová Karolina otevřelo dětem Karolinskou divočinu

V obchodním centru Nová Karolína v Ostravě vznikla obří dětská herna s názvem Karolinská divočina.

Doslova s otevřenou pusou a rozzářenými oči zůstalo stát nejedno dítě, které se svými rodiči vyjelo do 2. patra obchodního střediska Nová Karolina v centru Ostravy. Vybudovali jsme zde unikátní hernu, svého druhu ojedinělou v tomto regionu.

Herna dostala jméno Karolinská divočina a za účasti Tomáše Zástěry, moderátora Evropy 2, byla slavnostně předána dětem.

Jedná se o ojedinělý projekt s finskými herními prvky Lappset, designovaný zákazníkovi na míru a tematické přání. Atrakce jsou navíc doplněny o zvukové a světelné efekty. Vybrané herní prvky nabízejí dětem nekonečný prostor ke hře, zlepšují motoriku a rozvíjejí jejich představivost.

Pro starší děti jsou zde k dispozici desítky herních prvků různého typu - adrenalinové prolézačky, obří skluzavky, opičí dráha, logické a edukativní prvky, relaxační a klidové zóny. Kluci i holky určitě rádi vyzkouší být na chvíli pilotem letadla nebo prozkoumat obří věž s tobogánem. Tato část herní zóny je pod dozorem a je zpoplatněna.

Pro nejmenší děti do dvou let je připravena bezplatná zóna s řadou atrakcí, například skluzavka, balanční prvky, kuličkový bazének a spousty další zábavy.