Akční ceny pro rok 2022

Představujeme Vám pro rok 2022 vybrané prvky za velmi výhodné ceny. Pojďme si letošní rok zpříjemnit a zrealizovat projekt pro děti, které to po téměř roce sezení u počítače jistě ocení. Všechny herní prvky z nabídky splňují normu ČSN EN 1176 a je na ně poskytována záruka minimálně 5 let. Herní prvky je možné doplnit o dopadovou plochu SOFTNYX z lité pryžové štěpky. 

Akce je omezena jen do vyprodání skladových zásob při sdělení slevového kódu.


Kontaktujte našeho specialistu, který Vám poradí, jaké prvky budou vhodné pro Vaše hřiště:

tel.: +420 777 294 930Připravili jsme pro Vás tři možné varianty odstupňované dle věkových kategorií:

1. Varianta  - Dětské hřiště "Školáci"

V této kombinaci nabízíme:

Multifunkční věž se skluzavkou a šplhacími prvky, dvojhoupačku, ložiskový kolotoč, houpadlo dinosaurus na listovém peru. 

Uvedená cena je včetně montáže a normou požadované dopadové plochy.

Hřiště v plné parádě, které zaujme i starší děti. Nabízí všechny možné aktivity od houpání, klouzání až po točení se. Všechny mechanické části jsou vysoce kvalitní a listové pero u houpadla zaručuje  dokonalou bezpečnost, je zde zamezeno jakékoliv možnosti přimáčknutí dětských prstů.


2. Varianta - Dětské hřiště "Předškoláci"

V této kombinaci nabízíme:

Věž se skluzavkou, lezecká věž, ložiskový kolotoč, vahadlové dvojhoupadlo na listovém peru, houpadlo dinosaurus na listovém peru. 

Uvedená cena je včetně montáže a normou požadované dopadové plochy.

Vše, co na správném hřišti nesmí chybět. To přesně nabízí tato kombinace. Lezeckou věž ocení i starší děti, houpadlo na listovém peru je naopak vhodné pro hru dvou nestejně velkých dětí, které se mohou společně houpat bez pomoci dospělého.3. Varianta - Dětské hřiště "Malé děti"

V této kombinaci nabízíme:

Skluzavka beruška, prolézací tunel, houpadlo dinosaurus na listovém peru. Uvedená cena je včetně montáže.

Hřiště je vhodné pro ty nejmenší děti od 1 roku věku. Herní prvky jsou nízké a dětem nehrozí pád a mohou se v klidu vydat na průzkum. K těmto vybraným herním prvkům není nutné budovat dopadovou plochu. Vysoká kvalita zpracování zaručuje dlouho životnost a odolnost. Tematické herní prvky děti baví a podněcují je k novým dovednostem.


Rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku na jakoukoliv variantu a kombinaci herních prvků dle Vašeho přání. Budeme se těšit na mnoho dětských úsměvů a na radost dětí z pohybu na čerstvém vzduchu.

info@onyx-wood.cz

tel. +420 777 723 881