Fitness SISU

            Novinka! Venkovní posilovna          s nastavitelným závažím

Řada SISU fitness je novinkou v námi nabízených řadách fitness. SISU přináší variabilní nastavení váhy závaží a cvičení jako v posilovně. Jedná se o skvělé doplnění na již fungující venkovní fitness stanoviště, či o inspiraci na vytvoření venkovní posilovny, která bude sloužit k posilování všech částí těla (břicho, prsa, ruce, ramena, záda a nohy). V současnosti nabízíme 9 různých strojů s tím, že další budou následovat.

Veškeré pohyblivé části jsou integrovány dovnitř prvku a nehrozí tedy případné zranění při manipulaci se závažím. Váha závaží se nastavuje pomocí otočného kolečka a je zobrazena na pohyblivém měřítku. Změna závaží ještě nikdy nebyla jednodušší. Zároveň jsou díky tomu prvky vysoce odolné proti vandalismu a povětrnostním podmínkám. 

Stejně jako v dalších produktových řadách, které naše společnost nabízí je zde akcentována bezpečnost, vysoká kvalita a také design. Prvky řady SISU mohou tvořit solitérní zastávky, ucelené posilovny, nebo sloužit jako doplnění již fungujících fitness stanovišť. 

Krása je v detailu

Nádherný severský design v kombinaci s kvalitními materiály je zárukou dlouhé životnosti. Na prvky poskytujeme standardní záruku 60 měsíců. Na obrázcích níže je vidět systém nastavování váhy závaží. Pomocí otáčení kolečkem dochází k přenastavení závaží a toto je zároveň zobrazováno na měřítku vlevo. Rozsah nastavení je dostatečný pro všechny výkonnostní úrovně. Stroje sami o sobě nabízejí možnost nastavení pro různé postavy tak, aby cvičení bylo příjemné pro každého.

Dech beroucí příběh bojovníka

Pekka Hyysalo je ambasadorem řady SISU a zároveň člověk, který se po těžkém úrazu na lyžích nevzdal a vzepřel se prognózám lékařů.

Je pravým ztělesněním finské definice slova SISU - překonat nemožné!