Domů / O nás / Historie a současnost
A+ R A-

Historie a současnost


Od svého počátku v roce 1998 se společnost ONYX wood specializuje na interiérové vybavení. V průběhu následujících let se začala zabývat vybavováním veřejných prostranství a fast-food restaurací.

Rusta - dětská hřiště Od roku 2002 je exklusivním zastoupením německé firmy RUSTA Playland, která je předním evropským výrobcem vnitřních a vnějších zařízení pro dětské koutky a dětská hřiště.
Dětská hřiště LAPPSET V roce 2004 společnost rozšířila svou působnost v oblasti dodávání dětských hřišť, a jako výhradní zástupce finské firmy LAPPSET, je schopna dodávat dětská hřiště i celé areály pro hraní a sportování dětí.
Lanové systémy GSWeb V roce 2012 společnost rozšířila nabídku výrobků pro dětská hřiště o stále populárnější lanové herní sestavy a stala se výhradním zástupcem firmy jihokorejské firmy GSWeb.


Všechna dodávaná dětská hřiště, dětské koutky a sportoviště splňují bezvýhradně požadavky závazné normy ČSN EN 1176 a ČSN EN 1177. Veškeré herní prvky mají příslušné TÜV certifikáty.

Naším primárním cílem je spokojenost našich zákazníků a upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci za smluvených podmínek před krátkodobým ziskem.