Domů / Lanové systémy
A+ R A-

Lanové systémy

Od roku 2012 je firma ONYX wood výhradním zástupcem Jihokorejské firmy GSWeb pro Českou republiku. Výrobce lanových systémů GSWeb má 100 letou historii a na své výrobky poskytuje záruku 20 let.

GSWeb lanové systémy pro dětská hřiště

Všechny výrobky mají TÜV certifikáty. Při výběru z více jak 30 katalogových modelů je možné uspokojit potřeby cílového zákazníka. Výrobce dále umí vyrobit lanové systémy na zakázku dle požadavků investora, popř. požadavků cílového zákazníka.

- 20 let záruka
- výběr z více jak 30 modelů
- vynikající zpracování a kvalita
- výběr z několika barevných provedeníU výrobků je kvalita prověřená dlouholetou výrobou a dodávkami v rámci celého světa.

Hlavní lana prvků jsou tvořena z tkaného polyamidu vyztuženého 168 pozinkovanými ocelovými dráty. Propojovací lana jsou vyztužena 144 pozinkovanými ocelovými dráty. Povrch lan je svým materiálem a speciálním procesem tkaní vysoce odolný UV záření. Při tkaní lan jsou ocelové dráty elektricky vyhřívána a tím pádem dochází k pevnějšímu spojení ocelových drátu a nylonu. Kovové kotvící a spojovací části jsou vyrobeny z recyklovaného hliníku a odolají tlaku 75 tun.

Lanové systémy GS web

Lana lze vybírat z pěti barev – zelená, modrá, červená, žlutá a černá.

Lanové systémy GS web

 

Sloupy lze vybírat z deseti barev – béžová, žlutá, červená, tmavě modrá, tmavě zelená, tmavě šedá, šedá, tmavě hnědá, černá a bílá.

Lanové systémy GS web

 

Dále si Vám dovolujeme nabídnout několik dalších modelových řad dětských hřišt jako např. Dětské hřiště Cloxx, MyDesign, ABC, DigiPlay nebo Angry Birds Activity Park.

 

Katalog Lappset Play

 

katalog Lappset

 

Katalog Lappset Sport

 

katalog Lappset Sport

 

Katalog GSWeb - lanové systémy

BSWeb lanové systémy