Domů / Interiéry
A+ R A-

Interiéry

Nabízíme dodávky interiérů na klíč a to jak interiérů bytových, kancelářských, tak i restaurací.
Vyrábíme z masivu a dýhy včetně cizokrajných dřevin, ale i levnější interiéry z laminátových desek. Při realizaci moderních interiérů a bytů se držíme nejnovějších trendů a používáme materiály, jako jsou vysoký lesk, strukturované povrchy, umělý kámen, nerez, sklo, …

V rámci dodávek interiérů nabízíme kompletní řešení včetně osvětlovací techniky, dřevěných a laminátových podlah, koberců, látkových a tapetových dekorací, závěsů a záclon, květinových aranžmá, obrazů a ostatních interiérových úprav a dekorací.

Již několik let jsme také dodavateli vybavení fast-food restaurací zejména pro McDonalds, Burger King a KFC. Pro tyto interiéry je typické, že jsou vyrobeny z dýhovaných nebo umakartových povrchů v kombinaci s masivem nebo multiplexem tak, aby splňovaly požadavek dlouhé životnosti.

Pro vybavení těchto restaurací používáme díly z nerezu, laminátu, polstrovaný nábytek (lavice, židle, barovky, …) a dodávky truhlářských prací jako jsou stoly, skříňky, výdejní pulty, obložení stěn, paravany a další.
Hlavním požadavkem objednatelů těchto interiérů je maximální kvalita zpracování v krátkém dodacím termínu.