Dopadové plochy

ONYX wood bezpečnostní povrch hřiště je určen k ochraně dětí tak, aby i nejnebezpečněji vypadající situace dokázaly být neškodné. Bezpečnostní povrch je vyroben z měkkých materiálů, které zabraňují zranění při pádu. Tyto materiály vyhovují požadavkům bezpečnostní normy ČSN EN 1176, pokud jsou použity v síle, která odpovídá výšce pádu herního zařízení.

Pryžová litá štěpka pro bezpečný dopad

Nový bezpečnostní povrch přírodního vzhledu, který nevyžaduje budování spodní stavby.

Standardně dodáváme 7 barevných odstínů, proto je možné celý povrch hřiště rozdělit do různobarevných zón a tím docílit, aby bylo hřiště nejenom bezpečné, ale i vizuálně přitažlivé pro děti. Do plochy hřiště jsme schopni navrhnout i různé tvary, které umožní dětem i jinou zábavu než nabízejí herní prvky (např. skákací panák, cestičky, ...).


Standardní barevné odstíny

EPDM POVRCH

pryžový litý povrch pro bezpečný dopad

Jedná se o litý polyuretanový povrch z EPDM granulátu, který zaručuje bezpečnou, zdravotně nezávadnou dopadovou plochu s extrémně dlouhou životností, s minimálními nároky na údržbu. Tento povrch umožňuje širokou škálu barevných možností a jeho design si zákazník prakticky vytváří na míru.

PRYŽOVÉ DLAŽDICE

Snadno instalovatelné pryžové dlaždice na dětská hřiště se hodí jak pro nová, tak i pro starší hřiště. Zajišťují čistší a bezpečnější alternativu k betonovým nebo asfaltovým povrchům, písku či štěrku.

PŘÍRODNÍ MATERIÁLY

tráva, písek, štěrk, dřevní štěpky

Přírodní materiály, jako jsou tráva, písek, štěrk, dřevní štěpky a kůry jsou velmi populární a cenově dostupné materiály pro bezpečnostní povrchy. Štěrk je vhodný pro většinu herních prvků a dokonce i pro největší přijatelné výšky pádu. Trávu lze použít pouze u nízkopodlažních prvků a houpadel, protože tlumí dopad pouze do výšky pádu do 1 m a podléhá opotřebení.
Přírodní materiály jsou snadno použitelné, ale vyžadují pravidelnou údržbu.