Domů / Finno
A+ R A-

Dětská hřiště

produktová řada FINNO

dětská hřiště


Produktová řada herních prvků  je vyrobená ze dřeva. Dřevěné části jsou vyrobeny z finské Borovice. Produktová řada FINNO působí čistým a jasným, severským dojmem. V produktové řadě herních prvků FINNO jsou pak prvky určené jak pro ty nejmenší děti “ABC“ tak i pro děti starší.

Použité materiály pro produktovou řadu FINNO

Dřevěné části - produktové řady Finno sou vyrobené z tvrdého dřeva severské borovice. Nosné sloupy této řady jsou z tlakově a tepelně laminovaných hranolů. Hranoly mají uprostřed vyfrézovanou středovou drážkou. Dřevo je tlakově impregnováno a povrchově upraveno.           
Skluzavky - Materiál na kluznou část je z nerezu. Boky skluzavek jsou opatřeny  vysokotlakým laminátem.
Plastové díly – Všechny plastové díly jsou vyrobeny ze speciálně tvrzených plastů, které mají výbornou odolnost proti opotřebení a povětrnostním podmínkám.
Lana - Lana pro tuto řadu jsou vyrobeny z 16-ti milimetrového polyamidu vyztuženého ocelí. Jejich nosnost je 2,200 kg. Lana jsou mimořádně trvanlivá a odolná UV záření.

 

Dále si Vám dovolujeme nabídnout několik dalších modelových řad dětských hřišt jako např. Dětské hřiště Cloxx, MyDesign, ABC, DigiPlay, Angry Birds Activity Park nebo lanové systémy GSWeb.

Dětské hřiště Finno

khantry design

Katalog Lappset Play

 

katalog Lappset

 

Katalog Lappset Sport

 

katalog Lappset Sport

 

Katalog GSWeb - lanové systémy

BSWeb lanové systémy