Domů / Dětské koutky
A+ R A-

Dětské koutky RUSTA

Firma ONYX wood je exklusivním zastoupením firmy RUSTA playland Německo, která se specializuje na vybavování vnitřních dětských koutků. Naše společnost je exluzivním zastoupením pro Českou Republiku, Slovensko a Maďarsko. Jsme profesionálové ve výstavbě dětských, herních koutků, které jsou stavěné podle nejpřísnějších německých norem, a vyhovují všem požadavkům z oblasti hygieny a bezpečnosti dětí. Zdarma pro Vás zpracujeme nabídku na dodávku a instalaci dětského koutku.

Hračky

Dodáváme širokou škálu dotykových hracích obrazovek, které jsou velmi populární, stejně tak, jako námi dodávané herní panely. Všechny hračky, které dodáváme jsou pro děti nejen velmi zábavné, ale zároveň jsou konstruovány tak, aby jim pomáhali rozvíjet jejich základní motorické schopnosti a mysl. Díky tomu patří naše společnost k předním dodavatelům těchto zařízení jak na našem trhu, tak i v zahraničí.

Výhody našeho řešení

Kvalita

Více než 15 let zkušeností s výrobou a dodávkami dětských hracích koutků, vlastní vývojové zázemí a aktivní snaha po neustálém vylepšování používaných materiálů a technologií do výrobků a zařízení udělaly ze značky RUSTA PLAYLAND vedoucí značku v Evropě v dodávkách dětských hracích koutků a zařízení pro volný čas.

Bezpečnost

Hrající si děti jsou často neopatrné, proto je nutno předvídat a ošetřit i zdánlivé maličkosti, které by mohly vést ke zranění. Naše dětské koutky jsou certifikované dle EN 1176 a jejího českého ekvivalentu ČSN EN 1176. Využívání našich herních zařízení velkými řetězci fast-food restaurací, které kladou velký důraz na zabránění úrazům hrajících si dětí, je nejlepším dokladem bezpečnosti námi dodávaných herních zařízení.


Reklamní efekt

Vybraná hrací zařízení svou výškou i 6 m a robustním tvarem mohou sloužit jako výborné reklamní poutače. Netradiční tvary, velikost, pestrá barevnost to jsou efekty, které v kombinaci s reklamním sloganem a logem vytvoří s dětského koutku víceúčelový propagační poutač.

Dětské koutky Rusta