Domů / Dětská hřiště / Lanové systémy
A+ R A-

Lanové systémy

Od roku 2012 je firma ONYX wood výhradním zástupcem Jihokorejské firmy GSWeb pro Českou republiku. Výrobce lanových systémů GSWeb má 100 letou historii a na své výrobky poskytuje záruku 20 let.

GSWeb lanové systémy pro dětská hřiště

Všechny výrobky mají TÜV certifikáty. Při výběru z více jak 30 katalogových modelů je možné uspokojit potřeby cílového zákazníka. Výrobce dále umí vyrobit lanové systémy na zakázku dle požadavků investora, popř. požadavků cílového zákazníka.

- 20 let záruka
- výběr z více jak 30 modelů
- vynikající zpracování a kvalita
- výběr z několika barevných provedeníU výrobků je kvalita prověřená dlouholetou výrobou a dodávkami v rámci celého světa.

Hlavní lana prvků jsou tvořena z tkaného polyamidu vyztuženého 168 pozinkovanými ocelovými dráty. Propojovací lana jsou vyztužena 144 pozinkovanými ocelovými dráty. Povrch lan je svým materiálem a speciálním procesem tkaní vysoce odolný UV záření. Při tkaní lan jsou ocelové dráty elektricky vyhřívána a tím pádem dochází k pevnějšímu spojení ocelových drátu a nylonu. Kovové kotvící a spojovací části jsou vyrobeny z recyklovaného hliníku a odolají tlaku 75 tun.

Lanové systémy GS web

Lana lze vybírat z pěti barev – zelená, modrá, červená, žlutá a černá.

Lanové systémy GS web

 

Sloupy lze vybírat z deseti barev – béžová, žlutá, červená, tmavě modrá, tmavě zelená, tmavě šedá, šedá, tmavě hnědá, černá a bílá.

Lanové systémy GS web

 

Dále si Vám dovolujeme nabídnout několik dalších modelových řad dětských hřišt jako např. Dětské hřiště Cloxx, MyDesign, ABC, DigiPlay nebo Angry Birds Activity Park.

 

Katalog GSWeb - lanové systémy

BSWeb lanové systémy