Domů / Dětská hřiště / Interactive Play
A+ R A-

Dětská hřiště

produktová řada Interactive Play

Zařízení, kde se kombinuje hra a cvičení. Yalp Interactive Play produkty přenášejí počítačové hry do úplně nového prostředí, do prostředí veřejných venkovních i vnitřních prostor.

Memo
Memo


Co když je učení zábava? Místo toho aby děti seděly u knih, mohou se učit hravou formou. Memo kombinuje hru, učení a fyzickou aktivitu. Pomocí šesti interaktivních stojanů a jednoho hlavního ovládacího mohou děti zkoušet svoje matematické dovednosti nebo se naučit spolupráci a hře v týmu. Panely stojanů jsou dotykové a reagují změnami barev a zvuky. K dispozici je několik her, které se dají na dálku měnit.


Sutu

Sutu

Rekord dnes a zítra, postup do vyšší úrovně. Sutu je interaktivní zeď pro hru s míčem, která má u mladých lidí zvednout zájem o hru s míčem venku. Hry rozvíjejí reakci, rychlost, přesnost a strategické myšlení, hráč může hrát s vlastním míčem. Zeď dává zvukovou a světelnou odezvu. Sutu zahrnuje celou řadu her a je určena pro místa jako jsou školní nebo sportovní hřiště. Je vhodná též pro použití jako alternativní tréninkový nástroj pro fotbal, hokej, hokejbal, házenou, florbal nebo například pozemní hokej.
O odolnosti a vandalu vzdornosti Sutu zdi může víc napovědět použitý materiál. Jedná se o speciální plexisklo používané na štíty policejních pořádkových jednotek v násobně větší tloušťce.
Správa zařízení je provázena dálkově pomocí internetového připojení. Pomocí internetu mohu také sledovat dosažené výsledky a statistiky při hře.

Sona

Sona

Mnohobarevná hrací podlaha a sytě oranžová brána zve lidi všech věkových kategorií k tomu, aby běhali mezi jednotlivými značkami a přitom ještě pohybovali pažemi do rytmu. Sona zaujme každého, zvýší představivost a donutí k pohybu. Sona vytváří hru z pohybu a umožňuje tak být pohromadě. Pohybová kamera na vrchu brány registruje pohyb každého hráče a dává zpětnou vazbu formou široké škály zvuků. Můžete hrát mnoho různých her pod bránou, základem všech je však pohyb  nebo kombinace hudby a pohybu.
Sona byla testována a obstála v extrémních prostředích s vysokou mírou vandalismu.

Fono - místo pro teenagery
Fono


Fono je jedinečné místo, kde si mohou mladí lidé vytvořit svou vlastní zábavu. Tento inovativní DJ pult s integrovaným systémem reproduktorů umožňuje uživateli přehrávat hudbu pro své přátele, ať už sedí nebo tancují.

Fono je místo pro společné trávení času, aktivně, kreativně nebo pouze k odpočinku. Fono promění nová i stará místa na místa, kde se budou mladí lidé rádi setkávat.
Mixážní pult umožňuje přehrávat hudbu z mobilních telefonů a MP3 přehrávačů. Má integrovaný zesilovač a možnost mixování skladeb. Pult je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Hlasitost je regulovatelná.
Mixážní pult je obklopen místy pro sezení i tanec.  Zaujme teenagery, které běžné hřiště nebo sportoviště nezajímá. Vhodná kombinace s Parkourem nebo Wall Boulderingem.
Odolnost vůči vandalismu (snadné odstranění graffity, hmotnost cca 1600kg), voděodolnost všech součástí.
Fono je energeticky soběstačné napájené pomocí solárních panelů.

Gamenetic - vzdělání a zábava v malém balení
gamenetic

Díky multifunkčnímu display, barvu měnícími tlačítky a skvělým zvukům je Gamenetic mezi dětmi velmi oblíbený. Je zaměřen na věkovou kategorii 5-12 let, je to výzva pro rychlost a kreativitu.
Nevyžaduje žádné připojení k elektřině, energii vyrábí samy děti prostřednictvím pedálu. Díky malým rozměrům si vystačí s minimem místa. Gamenetic je ideální pro školní dvory, střediska volnočasových aktivit, parky a vnitřní hřiště.
Gamenetic obsahuje čtyři aktualizovatelné hry: aritmetické dovednosti, paměťovou hru, test rychlosti a změny barev.
Software je pravidelně aktualizován s novými otázkami a pravidly. Místo naučených odpovědí jsou hráči neustále konfrontováni novými výzvami.
K dispozici také ve variantě Angry Birds!

Soundfloor

Interaktivní zvukové panely reagující na dotek. Použitelné na většině herních prvků Lappset. K dispozici široká škála zvuků nebo si můžete vytvořit svoje vlastní.

Všechny interaktivní produkty jsou založeny na hře a pohybu při hře. Hráči jsou ponořeni do hry a pohyb provozují jen tak mimoděk.

 

Dále si Vám dovolujeme nabídnout několik dalších modelových řad dětských hřišť jako např. Dětské hřiště Cloxx, MyDesign, ABC, Angry Birds Activity Park, Parkour nebo lanové systémy GSWeb.

Dětské hřiště Mobil Playground

khantry design

Katalog Lappset Play

 

katalog Lappset

 

Katalog Lappset Sport

 

katalog Lappset Sport

 

Katalog GSWeb - lanové systémy

BSWeb lanové systémy