A+ R A-

Dětská hřiště

produktová řada CLOXX

Dětské hřiště
Výrobní program CLOXX je zaměřen na dětské hřiště, které podle předpokladů bude umístěno ve velmi namáhaných lokalitách, jakými jsou například předměstí nebo sídliště měst. Tento program je celokovové výroby s extrémní odolností vůči namáhání a stejně tak i vůči vandalismu. Zároveň jsou prvky ve výrobkové řadě CLOXX navrženy tak, aby svým designem působily velmi moderně a přitažlivě pro uživatele. Důležité je zde použití kvalitních materiálů. Tento program ocení hlavně starší děti, pro které často bývá hra na klasickém dřevěném dětském hřišti mnohem méně atraktivní.

Použité materiály pro produktovou řadu CLOXX

Kovové díly - Rám je tvořen z vysoce kvalitních žárově zinkovaných tenkostěnných trubek. Podlahové desky jsou z ocelových plátů žárově zinkovaných. Trubkové skluzavky jsou vyrobeny z otěru vzdorné vysoce kvalitní antikorozní oceli.
Podlahy a stěny - Podlahy a stěny jsou z 15 mm silného vysokotlakého HPL laminátu, který poskytuje výbornou ochranu proti opotřebení a změnám počasí.
Plastové díly - Plastové koule, které spojují navzájem rozdílné komponenty jsou vyrobeny z PA66 (polyamid) a mají výbornou odolnost proti opotřebení a povětrnostním podmínkám.
Lana - Lana mají žlutou barvu a jsou vyrobeny z 16-ti milimetrového polyamidu vyztuženého ocelí. Jejich nosnost je 2,200 kg. Lana jsou mimořádně trvanlivá a odolná UV záření.
Úchyty - Úchyty umístěné nad zemí jsou převážně z nerezové oceli, zatímco úchyty v zemi jsou žárově zinkované.


Dětská hřiště - PARKOUR nová řada herních prvků pro teenagery

Parkour, aneb styl života teenagerů v našich městech se stává čím dál populárnější jak mezi teenagery, tak i u dospělých. Společnost Lappset nyní přináší řadu herních prvků PARKOUR designovanou přímo pro tento sport.

Parkour již dnes není záliba pro pár teenagerů. Z tohoto sportu, při kterém člověk nesoutěží proti nikomu, pouze proti vlastnímu tělu, se dnes stal prostě styl života. Mladí lidé hledají možnost, jak aktivně trávit svůj čas a pro ty, kteří nechtějí s někým soupeřit je zde alternativa – PARKOUR.

Dále si Vám dovolujeme nabídnout několik dalších modelových řad dětských hřišt jako např. Dětské hřiště MyDesign, ABC, DigiPlay, Angry Birds Activity Park nebo lanové systémy GSWeb.

Dětské hřiště Cloxx

khantry design

Katalog Lappset Play

 

katalog Lappset

 

Katalog Lappset Sport

 

katalog Lappset Sport

 

Katalog GSWeb - lanové systémy

BSWeb lanové systémy