Domů / Dětská hřiště
A+ R A-

Firma ONYX wood

je exklusivním zastoupením firmy LAPPSET Finsko pro Českou Republiku a Slovensko. Firma LAPPSET patří k nejznámějším výrobcům dětských hřišť v Evropě. Design LAPPSET herních prvků, zvláště pak design tvarů, barevná schémata, „teplé“ dřevěné konstrukce a vyzkoumané informace, jsou velmi lákavé pro hru dětí na dětském hřišti.

Nabízíme dodávky kompletního vybavení dětských hřišť včetně projektu, dodávky, mobiliáře, oplocení, následné údržby a servisu. Dále jsem schopni zdarma připravit návrhy dětských hřišť, koncepce dané lokality včetně 3D vizualizace, případně studie a rozmístění dětských hřišť a herních prvků v určité aglomeraci. Samozřejmostí je také vytváření individuálních herních prvků či dětských hřišť dle potřeb a přání zákazníka v našem CAD oddělení.


Kvalita zaručuje dlouhou životnost

Tohoto lze dosáhnout, protože veškeré dřevěné části herních prvků jsou vyrobené z laponské borovice, která se vzhledem k tamním drsným podmínkám vyznačuje pomalým ročním přírůstkem dřevní hmoty a tudíž je daleko houževnatější než dřeva rostoucí ve střední Evropě.

Dalším krokem při výrobě je tlaková impregnace zdraví a přírodě neškodlivými přípravky a nanesení kvalitních nátěrů na automatizovaných stříkacích linkách.Spoje mezi jednotlivými částmi zařízení jsou provedeny prvotřídně a veškeré otvory jsou po spojení následně zaslepené, aby do těchto otvorů nezatékala voda.

Ostatní součásti jako třeba kovové, které jsou ve styku se zemí, jsou žárově zinkované, ostatní kovové díly jsou práškově lakovány. Pro skluzavky jsou používány díly s nerezovým plechem a boky s vysokotlakými lamináty. Všechna lana jsou opatřena nerezovými vlákny, které jsou do tohoto lana vpletena a spoje sítí jsou provedeny.

 


Katalog Lappset Play

 

katalog Lappset

 

Katalog Lappset Sport

 

katalog Lappset Sport