Archiv novinek

Otevíráme nové parkourové hřiště ve Volarech

Volary, Základní škola Volary, ulice Petra Voka

První školní den otevíráme ve Volarech nové veřejné parkourové hřiště, přijďte se podívat na profesionální parkouristy a zasoutěžit si o nejlepší trik. Budeme se na Vás těšit 4.9.2017 u Základní školy Volary od 13:00 hod.

Nová dopadová plocha                  pod stávajícími fitness prvky

Cheb, Reigerovy sady

Vyšlapaný trávník a bláto po dešti je pro cvičící na fitness prvcích v Chebu již minulostí. Pod prvky byla položena nová dopadová plocha z lité pryže v modré barvě a cvičení na fitness sestavách je nyní možné za každého počasí.

Dokončení hřiště v Roudničce

Hradec Králové, městská část Roudnička

V říjnu 2016 bylo v Hradci Králové v městské části Roudnička dokončeno dětské hřiště určené pro širokou veřejnost ... malé děti, teenagery i dospělé.

Multifunkční hřiště Ostrava

Ostrava, areál obchodního centra Avion

V květnu 2016 bylo dokončeno v areálu obchodního centra Avion Ostrava multifunkční dětské hřiště. Toto hřiště je určeno pro širokou veřejnost a nabízí vyžití pro všechny věkové kategorie. K dispozici je velké multifunkční hřiště (fotbal, volejbal, basketbal, ...), Panna arena pro fotbálek dva na dva, lanová pyramida a herní prvky pro děti. Hřiště se nachází v blízkosti cyklostezky a inline dráhy, proto ho ocení určitě i rodiče.

Nová dopadová plocha

Zlín, ullice Lorencova

Na začátku roku 2016 byla položena nová dopadová plocha SOFTNYX pod herní prvky. Kromě toho, že je dětské hřiště bezpečné, došlo i k oživění celého dětského hřiště.