Domů / ABC
A+ R A-

Dětská hřiště

produktová řada ABC

dětské hřiště - produktová řada ABC

Řada herních prvků ABC byla vyvinuta pro děti do čtyř let věku a jejich rodiče. Prvky nejsou jenom uživatelsky přívětivé, ale i na pohled jsou světlým zjevem jakéhokoliv parku nebo dětského hřiště.

Malé děti jsou zvědavé a chtějí objevovat nové věci všemi svými smysly. Přání učit se nové věci je těžké a obě výzvy, k poznání i k fyzické aktivitě, jsou vítány s rozechvěním. Nová řada Lappset herních prvků pod názvem ABC přináší dětem i jejich rodičům příležitost hrát si spolu na stejné úrovni.

Vítejte na farmě nebo v centru města
Rozšiřujícím modulem některých prvků řady ABC, ale nejen jich, je zvuková podlaha (Sound Floor). Jak tento modul funguje a co dětem přináší? Děti mají rády za nějakou vynaloženou práci či námahu zpětnou odezvu. V našem případě se jedná o soubory různých náhodně generovaných zvuků (farma, ZOO, hudební nástroje, dopravní prostředky…), které se aktivují po vstupu na podlahu části herního prvku, pod níž je instalován modul zvukové podlahy. Intenzitu zvuku lze nastavit, aby nerušila okolí a i jeho směrování je pouze v prostoru, kde se malý objevitel nachází.

Dále si Vám dovolujeme nabídnout několik dalších modelových řad dětských hřišt jako např. Dětské hřiště Cloxx, MyDesign, DigiPlay, Angry Birds Activity Park nebo lanové systémy GSWeb.


Katalog Lappset Play

 

katalog Lappset

 

Katalog Lappset Sport

 

katalog Lappset Sport

 

Katalog GSWeb - lanové systémy

BSWeb lanové systémy